Astroterapie

O astrologii, výkladu horoskopů, osudu

… a k čemu je to člověku dobré

astro01Často se uvádí, že horoskop je jakousi mapou pro zlepšení orientace ve vlastním životě, podklad při rozhodování na životních křižovatkách. Zde platí výstižná slova známé astroložky Liz Greenové: „Astrologie je jako automapa – můžete do ní nahlédnout pro lepší orientaci, ale stejně jako mapa, ani astrologie Vás nemůže přinutit jít jednou konkrétní cestou“. A můžeme dodat: upozorní Vás ale  na výbavu a výkon Vašeho vozidla, cíl, povahu a směr cesty, překážky na cestě, možnosti občerstvení i na ostatní účastníky provozu, které potkáte – ať už to bude chvilkové setkání, nebo Vám bude dáno putovat chvíli společně.

Astrologie je cenným nástrojem k poznání sebe sama. Napomáhá k pochopení toho, proč se náš život odvíjí určitým konkrétním způsobem. Je nástrojem nesmírně efektivním (byť v dnešní době, vzhledem ke snadné dostupnosti, často znehodnoceným).
V nativním horoskopu člověka jsou skutečně obsaženy informace o jeho vlastnostech, povaze, podmínkách života. Samozřejmě i o cestě, která je konkrétně pro něj optimální. Nenaleznete zde ale informace o tom, jak s těmito předpoklady daný jedinec naloží. Astrologický výklad proto nespočívá v „uhodnutí“ toho, co se v životě člověka děje, ale má sloužit k poznání souvislostí života a vlastní osobnosti tak, aby je dotyčný mohl následně ovlivnit. Pokud klient při výkladu aktivně spolupracuje, získá více konkrétních informací. Pohled do horoskopu totiž odkryje pravou podstatu případných potíží a také způsob, jakým je s nimi možno pracovat. Astrologie je nástroj, který je využitelný i jako podklad k psychoanalýzám.

astro02Jak je to se vztahem astrologie a osudovosti? Představme si, že v určitou minutu, hodinu, den a rok je na určitém místě na Zemi nachystán "horoskop" - tedy soubor vlastností, vloh, životních úkolů, překážek. A do tohoto horoskopu pak (nikoliv náhodně)  vstoupí lidská duše - horoskop "ožije". Je tady člověk. Má určité dispozice, je známo, co se má učit, co překonat, co rozvíjet….čím může být ostatním prospěšný. Ale jak se ke všemu postaví, jakým způsobem "zpracuje" svou povahu, do jaké míry využije své možnosti.... zde je právě ona svobodná volba každého a každé z nás. 
 Tím, co také ovlivňuje lidský osud, je i míra znalosti sebe sama, včetně svých méně atraktivních stránek. Čím více vědomě (pracuje na sobě) a duchovně člověk žije, tím více se může vzdalovat přímému a bezprostřednímu dopadu osudu, tedy své karmě.

 

Jak pracuji a  co pro Vás můžu udělat

1. Výklad osobního (nativního) horoskopu - celoživotní dispozice: zahrnuje Vaše předpoklady, schopnosti, vlohy, případné bloky, životní (osudovou) cestu a výzvy. Vhodná je osobní konzultace a případně následné písemné vypracování.

2. Rozbor aktuální životní situace – pomoc při orientaci v krizi, či na životní křižovatce a hlavně při poznání hlubšího smyslu probíhajících událostí. Vhodná je osobní konzultace, v případě větší vzdálenosti i konzultace přes Skype.

3. Pomoc v přístupu k dětem, zpracování dětského horoskopu. Výklad poskytuji pouze rodičům, jako podklad pro lepší porozumění dětem.

4. „Prognóza“ –  jde o pohled na kvalitu stávajícího a budoucího období (v horizontu max. 1,5 až 2 roky). Vzhledem k tomu, že zejména v dnešních časech každý z nás spolupracuje na vytváření podoby svého budoucího osudu, neposkytuji výklady konkrétních budoucích událostí. "Prognóza" v mém podání znamená přiblížení a výklad témat, které se Vám v urči-tých oblastech života (vztahy, práce....) budou nabízet ke zpracování. Také je možno uvést do budoucna časové ohraničení právě probíhajících událostí ve Vašem životě.

5. Zhodnocení okamžiku pro uskutečnění významných rozhodnutí (investice, nové zaměstnání, vstup do manželství apod.)

6. Partnerský horoskop  - rozsah a formu je vhodné dohodnout vždy individuálně

Cena osobní konzultace:
950,- Kč za sestavení horoskopu, výklad a zodpovězení dotazů.

Další ceny uvedeny na www.nebeskezrcadlo.cz
U všech služeb je samozřejmostí zachování Vašeho soukromí a diskrétnost.

 

O mně
Astrologii se věnuji přes 15 let. Absolvovala jsem korespondenční formu dvouleté Školy klasické astrologie pánů Zdeňka Bohuslava a Richarda Stříbného, zakladatelů astrologické společnosti ČR. Nejvíce mé práce však vychází ze samostudia a mým největším učitelem je život sám – jeho zdánlivé výhry i prohry. Výhry, jejichž sláva postupně bledne, nevytrváme-li ve svém úsilí. Potíže, za které při pohledu nazpět děkuji jako za dary vedoucí k poznání a  růstu.

Spojení astrologické teorie se studiem duchovní literatury a s životní praxí mě vede k určitému pohledu na význam událostí, kterými na svých  cestách procházíme. Tento pohled může sloužit jako inspirace pro všechny, které ke mně osud přivádí a umožňuje nám tak chvíli sdílet vzájemnou přítomnost.

Zdenka Zátopková Nesvadbová, Bc., www.nebeskezrcadlo.cz


 

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   9-21 hodin
(1. pondělí v měsíci - zavřeno)
ÚTERÝ      9-21 hodin
STŘEDA    9-21 hodin
ČTVRTEK  9-21 hodin
PÁTEK      9-21 hodin
SOBOTA   9-21 hodin
NEDĚLE    9-21 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek