Očista čaker

Energetická očista čaker je důležitý krok na cestě k harmonizaci a uzdravení  organismu jako celku. Provádí ji naši zkušení terapeuti, a to na základě stanovení diagnózy buď pomocí fotky aury a čaker nebo automatickou kresbou nebo intuitivním nazíráním. Stav čaker vypovídá o stavu našeho vnímání světa a fyzického zdraví. Zharmonizované čakry Vám vrátí radost do života, budete se cítit plni energie, intuice Vám začne fungovat a Vy tak máte možnost změnit pohled na svět. Pakliže se vrátíte do svých zajetých kolejí, čakry se energeticky "zanášejí" a vy se vracíte na původní energetickou úroveň, které odpovídá určitý duševní i fyzický stav.

Čakry jsou energetické víry-energetická centra v energetickém těle člověka, která rozvádějí vitálně energii do všech oblastí našeho těla.

Těchto sedm hlavních čaker má své ukotvení podél páteře od kostrče až po temeno hlavy a vyústují do éterického těla v řadě kruhových, trychtýřovitých vírů nad sebou, a jimi proudí vitální energie, která nás drží naživu.

Každá jednotlivá čakra však také ovlivňuje stav k ní patřících žláz s vnitřní sekrecí. A je-li jedno z těchto sedmi energetických center porušeno, což může být způsobeno například nedostatkem, avšak i nadměrnou energetickou funkcí, taktéž i možností, kdy do čakry proudí energie zdraví škodlivá, jako je například negativní zemní záření, potom je oslabena ve výkonu i příslušná žláza a k ní náležijící orgán a oblasti, jež svou funkcí vykazují poruchy, tedy příznaky nemoci. A jsme-li si vědomi toho, že žádná energie neztrácí, může se pouze transformovat do jiných forem, tak i vitální energie našeho těla, která prošla celým procesem skrze čakry a meridiány do všech buněk našeho organismu, je opět vyzářena ven, mimo oblast našeho fyzického těla. A toto vyzařování je manifestací našich vnitřních pochodů a procesů, které se prezentují v jednotlivých energetických úrovních aury, kde frekvencí svého projevu se zobrazují energeticou informací barvy. Tvoří tak jednu část informačního pole, které dále interferuje s dalšími energoinformacemi a vytváří tak vibrační pole člověka, jež je zatím pojmem, které známe pod názvem aura.

Vřele Vám doporučujeme hodinovou energetickou masáž/čakrovou masář celého těla a jako důkaz Vám může posloužit i vyfocení aury před tarapií a po ní. Budete překvapeni, jak moc se po této masáži dokáže energie v těle změnit.

 

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   9-21 hodin
(1. pondělí v měsíci - zavřeno)
ÚTERÝ      9-21 hodin
STŘEDA    9-21 hodin
ČTVRTEK  9-21 hodin
PÁTEK      9-21 hodin
SOBOTA   9-21 hodin
NEDĚLE    9-21 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek