Koupele

Pivní koupel

Dopřejte si skutečnou koupel v kvasnicovém pivu s přídavky bylin. Na vaše požádání Vám do pivní koupele pro intenzivnější účinek na Vaši pokožku s radostí přidáme Vincentku nebo sůl z Mrtvého moře. Vnitřní účinky musí být doplněny aktivním pitím kvasnicového piva, doporučujeme min. 0,5 L - 1 L.

Účinek: regenerace kůže, vlasů, nervový systém, gastro, imunita, odbourání stresu, odstranění bolesti kloubů, zvýšení hybnosti, celkové prokrvení organismu, silná detoxikace, redukce hmotnosti

 

 Jak se objednat   

 

ozdobna_linka3

Léčebná kůra pivní (až 2 hodiny)

  • Aromaterapie - jemná bylinná aromatická pára    (s příplatkem 220 Kč/osoba) + audio program tajné jogínské techniky dechu, dobré nálady, radost, prosperity a okamžité odstranění únavy)
  • Koupel v pivu
  • Detoxikační relaxační zábal
  • 2 x 0,5 l piva v ceně balíčku

Vhodné: relaxace, detoxikace, dechová cvičení, energetizační dovednosti, vizualizace, harmonizace, inhalace, léčba přírodními bylinnými silicemi, uvolnění dutin a sliznic, uvolnění svalového napětí, kožní problémy, výživa kůže, neutralizace gastro systému, nervové uvolnění.

 

ozdobna_linka3

 

Bylinná koupel
Speciální směs bylin a olejů navržená odborníky na aromaterapii je garancí, že Vám tato koupel přinese maximální uvolnění od stresu. Koupel má rovněž příznivý vliv na pokožku. Vypařování aromatických olejů je ideálním prostředkem pro inhalaci a tudíž zklidnění dýchacích obtíží.

účinek: astmatici, kuřáci, rýma, dýchací obtíže


Rašelinová koupel
Tato speciálně upravená balneorašelina Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí nejen pocit znovuzrození a očištění, ale také Vás nabije energií přírody. Aplikace: Nejméně 1 litr rašelinové koupele přidáme do teplé vody (min. cca 38o C) ve vaně a řádně promícháme. Koupel necháme působit po dobu 20 minut. Po koupeli se vysprchujte. Po aplikaci doporučujeme klid na lůžku a v teple po dobu 25 minut.

Rašelina se využívá pro přípravu léčivých lázní. Rašelinové bahno se užívá k léčení např. při onemocnění kloubů. Paracelsus popsal účinky rašelinné koupele proti některým chorobám. Později se Napoleonovi vojáci dozvěděli o účincích rašeliny v slatinných koupelích v Egyptě a přinesli tyto poznatky do Evropy. Jérôme Bonaparte, bratr Napoleona dal příkaz vystavět první rašelinné lázně na žádost jeho vojska po bitvě u Lipska v Bad Nenndorf. Avšak již v roce 1802 jedny rašelinové lázně údajně existovaly v Bad Pyrmont. V 19. století byly rašelinné lázně založeny v mnoha evropských zdravotních střediscích včetně Karlových Varů (1836).

Koupel v soli z Mrtvého moře
"Sůl je nad zlato."
Jste-li plní stresu, máte za sebou náročný den, Vaše okolí na Vás zrovna není přívětivé, máte deprese, máto pocit, že jste v ohrožení....pri těchti indikacích Vám každý přírodní léčitel doporučí jednu z nejspolehlivějších a stoletími ověřenou techniku, a tou je koupání v solance. Při koupeli minimálně 15 minut dojde k očistě od negativních emocí, sůl posiluje a regeneruje - bude se cítit jako plni energie, jako by se Váš organismus očistit a vzdal všeho nepříjemného. Tato koupel se nachází i v našem navrženém balíčku Léčebná kura očista těla i duše. Často lidé od nás odcházeji plní energie a vyrovnanost.

Vlastnosti některých minerálů z Mrtvého moře:
Hořčík/Magnezium - velice významný minerál důležitý pro správnou funkci všech soustav lidského těla. Je nezbytný pro dokonalou činnost nervů, svalů a mnohých enzymů, účastní se též řízení činnosti více jak 300 životně důležitých enzymů. Hořčík reguluje srdeční rytmus a svalové stahy, uvolňuje svalové napětí a navozuje relaxaci. Zlepšuje mentální procesy a navozuje spánek, u starších lidí zlepšuje paměť, úsudek a myšlení. Může taky výrazně zlepšit stav Alzheimerovy nemoci. Pomáhá tělu využívat vitamíny, zejména E a C. Důležitou roli hraje v metabolismu cukru, tuku, nukleonových kyselin a bílkovin, také v procesech tvorby energie a jejího použití. Chrání též proti infarktu. Je zcela nezbytný k udržení zubní skloviny a zvyšuje odolnost proti kazivosti zubů. Jeho zvláštností je, že pomáhá při zadržování moče. Jeho nepřátelé jsou diuretika a hlavně alkohol. Jeho nedostatek se projevuje poruchami hybnosti, křečemi, brněním, celkovou ochablostí, projevy výrazné nervozity a úzkosti, podrážděností. Výrazně zpomaluje procesy stárnutí, regeneruje celý organismus. Je antialergický a snižuje přecitlivělost kúže.
Draslík - zlepšuje buněčný metabolismus, udržuje optimální úroveň vlhkosti pokožky a omezuje praskání jemných cévek
Vápník - má posilňující účinky na buňky pokožky a celého těla, aktivuje enzymy
Brom - má dezinfekční účinky, pomáhá hojit kožní nemoci, mj. i lupenku, zklidňuje citlivá nervová zakončení v pokožce, dále je nezbytný pro správnou funkci štítné žláz
Zinek - urychluje hojení ran, působí proti proti akné a podporuje obnovu buněk
Chlor - má dezinfekční účinky a zlepšuje vyváženost minerálů v buňkách
Sodík a draslík - Při nedostatku člověk trpí pocitem únavy a křečemi svalů. Oba napomáhají látkové výměně mezi buňkami a umožňují z nich vylučovat toxické látky.

účinky: psychická a fyzická regenerace, zkrátí dobu léčení fyzických nemocí, odstranění stresu a napětí, působí v širokém spektru fyzických nemocí.

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   10-22 hodin
ÚTERÝ      10-22 hodin
STŘEDA    10-22 hodin
ČTVRTEK  10-22 hodin
PÁTEK      10-23 hodin
SOBOTA   10-23 hodin
NEDĚLE    10-22 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek