Koupele

Pivní koupel

Dopřejte si skutečnou koupel v kvasnicovém pivu s přídavky bylin. Na vaše požádání Vám do pivní koupele pro intenzivnější účinek na Vaši pokožku s radostí přidáme Vincentku nebo sůl z Mrtvého moře. Vnitřní účinky musí být doplněny aktivním pitím kvasnicového piva, doporučujeme min. 0,5 L - 1 L.

Účinek: regenerace kůže, vlasů, nervový systém, gastro, imunita, odbourání stresu, odstranění bolesti kloubů, zvýšení hybnosti, celkové prokrvení organismu, silná detoxikace, redukce hmotnosti

 

 Jak se objednat   

 

ozdobna_linka3

Léčebná kůra pivní (až 2 hodiny)

  • Aromaterapie - jemná bylinná aromatická pára    (s příplatkem 220 Kč/osoba) + audio program tajné jogínské techniky dechu, dobré nálady, radost, prosperity a okamžité odstranění únavy)
  • Koupel v pivu
  • Detoxikační relaxační zábal
  • 2 x 0,5 l piva v ceně balíčku

Vhodné: relaxace, detoxikace, dechová cvičení, energetizační dovednosti, vizualizace, harmonizace, inhalace, léčba přírodními bylinnými silicemi, uvolnění dutin a sliznic, uvolnění svalového napětí, kožní problémy, výživa kůže, neutralizace gastro systému, nervové uvolnění.

ozdobna_linka3

Koupel v soli z Mrtvého moře
"Sůl je nad zlato."
Jste-li plní stresu, máte za sebou náročný den, Vaše okolí na Vás zrovna není přívětivé, máte deprese, máto pocit, že jste v ohrožení....pri těchti indikacích Vám každý přírodní léčitel doporučí jednu z nejspolehlivějších a stoletími ověřenou techniku, a tou je koupání v solance. Při koupeli minimálně 15 minut dojde k očistě od negativních emocí, sůl posiluje a regeneruje - bude se cítit jako plni energie, jako by se Váš organismus očistit a vzdal všeho nepříjemného. Tato koupel se nachází i v našem navrženém balíčku Léčebná kura očista těla i duše. Často lidé od nás odcházeji plní energie a vyrovnanost.

Vlastnosti některých minerálů z Mrtvého moře:
Hořčík/Magnezium - velice významný minerál důležitý pro správnou funkci všech soustav lidského těla. Je nezbytný pro dokonalou činnost nervů, svalů a mnohých enzymů, účastní se též řízení činnosti více jak 300 životně důležitých enzymů. Hořčík reguluje srdeční rytmus a svalové stahy, uvolňuje svalové napětí a navozuje relaxaci. Zlepšuje mentální procesy a navozuje spánek, u starších lidí zlepšuje paměť, úsudek a myšlení. Může taky výrazně zlepšit stav Alzheimerovy nemoci. Pomáhá tělu využívat vitamíny, zejména E a C. Důležitou roli hraje v metabolismu cukru, tuku, nukleonových kyselin a bílkovin, také v procesech tvorby energie a jejího použití. Chrání též proti infarktu. Je zcela nezbytný k udržení zubní skloviny a zvyšuje odolnost proti kazivosti zubů. Jeho zvláštností je, že pomáhá při zadržování moče. Jeho nepřátelé jsou diuretika a hlavně alkohol. Jeho nedostatek se projevuje poruchami hybnosti, křečemi, brněním, celkovou ochablostí, projevy výrazné nervozity a úzkosti, podrážděností. Výrazně zpomaluje procesy stárnutí, regeneruje celý organismus. Je antialergický a snižuje přecitlivělost kúže.
Draslík - zlepšuje buněčný metabolismus, udržuje optimální úroveň vlhkosti pokožky a omezuje praskání jemných cévek
Vápník - má posilňující účinky na buňky pokožky a celého těla, aktivuje enzymy
Brom - má dezinfekční účinky, pomáhá hojit kožní nemoci, mj. i lupenku, zklidňuje citlivá nervová zakončení v pokožce, dále je nezbytný pro správnou funkci štítné žláz
Zinek - urychluje hojení ran, působí proti proti akné a podporuje obnovu buněk
Chlor - má dezinfekční účinky a zlepšuje vyváženost minerálů v buňkách
Sodík a draslík - Při nedostatku člověk trpí pocitem únavy a křečemi svalů. Oba napomáhají látkové výměně mezi buňkami a umožňují z nich vylučovat toxické látky.

účinky: psychická a fyzická regenerace, zkrátí dobu léčení fyzických nemocí, odstranění stresu a napětí, působí v širokém spektru fyzických nemocí.

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   9-21 hodin
(1. pondělí v měsíci - zavřeno)
ÚTERÝ      9-21 hodin
STŘEDA    9-21 hodin
ČTVRTEK  9-21 hodin
PÁTEK      9-21 hodin
SOBOTA   9-21 hodin
NEDĚLE    9-21 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek