Masáže

Bez předchozího důkladného prohřátí těla nemá žádná masáž smysl, proto Vám před každou masáží nabízíme zdarma aromaterapii v parní sauně se směsí bylin, kde Vás mimo jiné naučíme jak správně dýchat, jak se zbavovat stresu, jak aktivovat a harmonizovat obě mozkové hemisféry a tak aktivovat svůj intelektuální potenciál.

RPL29Podařilo se nám získat ty nejlepší maséry v rámci celé naší země. Maséři Rožnovských pivních lázní Vám vždy nabídnou více než jen klasickou masáž. Většina z nich pracují s energiemi, dlouhá léta pracují s Reiki, Shambalou, deekshou, pranic healingem a jinými druhy energetického léčení. Fyzická masáž těla se tak stává masáží i pro Vaši duši. Naši maséři dokáží harmonizovat čakry, otevírají meridiány (energetické dráhy v těle), pracují s fyzickým tělem, aktivují body zdraví na ploskách nohy.... a tím dokáží harmonizovat celý organismus.

Každý masér je schopen Vám poskytnout základní fyzioterapeutickou masáž, navíc je každý z nich odborníkem na jinou oblast fyzického a energetického těla.

 

  • Intuitivní masáž zad a šíje (30minut masáž+60 min. odpočinek a prohřívání) 539 Kč 

s využitím léčivých energií a lávových kamenů + předcházet bude parní bylinná sauna pro důkladné prohřátí organismu a stimulace detoxikace těla. Využít můžete i nabídku speciálních rukavice pro jemný peeling celé pokožky Vašeho těla. To vše bude doprovázeno audio programem,  při kterém Vás naučíme něco z tajných jogínských technik, např. jak se dobíjet při únavě, jak se zbavit stresu, jak se naplnit radostí + na závěr relaxace na lůžku + po celou dobu pitný režim nealko antioxidanty, celková doba pobytu v lázních cca 90 minut, ale můžete pobýt i déle.

                       

  • Intuitivní masáž celého těla (60minut masáž+60 min. odpočinek a prohřívání) 890 

(klasická) s využitím léčivých energií a lávových kamenů vč. energetického přikládání rukou+ předcházet bude parní bylinná sauna pro důkladné prohřátí organismu a stimulace detoxikace těla. Využít můžete i nabídku speciálních rukavice pro jemný peeling celé pokožky Vašeho těla. To vše bude doprovázeno audio programem, při kterém Vás naučíme něco z tajných jogínských technik např. jak se dobíjet při únavě, jak se zbavit stresu, jak se naplnit radostí + na závěr relaxace na lůžku + po celou dobu pitný režim nealko antioxidanty, celková doba pobytu v lázních cca 120 minut, ale  můžete pobýt i déle.

 

  • RPL30Masáž lávovými kameny zad a šíje(30minut masáž+60 min. odpočinek a prohřátí) 539 Kč

je úžasnou technikou, která Vám postupně prohřeje organismus, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává a stabilizuje energie v těle, je antistresová, harmonizační a relaxační. Této specifické masáži, obdobně jako všem masážím, bude předcházet parní bylinná sauna pro důkladné prohřátí organismu, otevření pórů a stimulace detoxikace, využít můžete i speciální rukavice pro jemný peeling celé pokožky Vašeho těla. To vše bude doprovázeno audio programem, při kterém Vás naučíme něco z tajných jogínských technik např. jak se dobíjet při únavě, jak se zbavit stresu, jak se naplnit radostí + na závěr relaxace na lůžku + po celou dobu pitný režim nealko antioxidanty, celková doba pobytu v lázních cca 90 minut, ale můžete pobýt i déle.

  • Masáž lávovými kameny celého těla (60minut masáž+60 min. odpočinek a prohřátí)  890 Kč

je úžasnou technikou, která Vám postupně prohřeje celý organismus, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává a stabilizuje energie v těle, je antistresová, harmonizační a relaxační. Této specifické masáži obdobně jako všem masážím, bude předcházet parní bylinná sauna pro důkladné prohřátí organismu, otevření pórů a stimulace detoxikace, využít můžete i speciální rukavice pro jemný peeling celé pokožky Vašeho těla. To vše bude doprovázeno audio programem, při kterém Vás naučíme něco z tajných jogínských technik např. jak se dobíjet při únavě, jak se zbavit stresu, jak se naplnit radostí + na závěr relaxace na lůžku + po celou dobu pitný režim nealko antioxidanty, celková doba pobytu v lázních cca 120 minut, ale můžete pobýt i déle.

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   9-21 hodin
(1. pondělí v měsíci - zavřeno)
ÚTERÝ      9-21 hodin
STŘEDA    9-21 hodin
ČTVRTEK  9-21 hodin
PÁTEK      9-21 hodin
SOBOTA   9-21 hodin
NEDĚLE    9-21 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek