Mezoterapie

MEZOTERAPIE je nejpopulárnější a nejefektivnější nechirurgická neinvazivní a zcela bezbolestná metoda v péči o pleť. Pomáhá ke zlepšení stuktury pokožky, zpevňuje pleť, vyrýsovává kontury celého obličeje, redukuje vrásky a pigmentové skvrny, řeší problémy související se stárnutím pokožky a problematické pleti, snižuje poškození malých cév v kůži. Tento postup je rovněž velmi účinný při ošetření prvních vrásek. Mezoterapie stimuluje melanin separovaný ze světlých buněk  k přechodu do krevních nebo lymfatických cév a tím přirozeně zesvětluje kůži tím, že odstraňuje melalin z pokožky a kožní vrstvy. Nedochází k porušení celistvosti pokožky a současně mezoterapie umožňuje aplikovat velmi účinné látky jako olagen, kyselinu hyaluronovou a vitamín C do hlubších vrstev kůže, což kůži viditelně omlazuje a výrazně zpomaluje stárnutí pokožky. Mezoterapií takto "zatlačujeme" aktivní látky mezi buňky v hlubších vrstvách pokožky. Na závěr je pleť ošetřena sérem z lopuchu a mořské řasy - ty mají schopnost uzavírat pokožku a poté je aplikován hydratační krém.

Postup:

1) Ultrazvuková špachtle společně se speciálním roztokem odstraňuje odumřelé buňky, nečistoty na pleti, pomáhá uvolnit ucpané póry, komedony a citlivě čistí pleť i u aknotiků. Tento typ čištění pleti je daleko bezpečnější a šetrější než běžný chemický peeling a mechanické a hloubkové čistění pleti. Vřele doporučujeme před tímto proceser projít jemnou parní bylinnou aromaterapií, která dokáže pročistit pleť do hloubky.

2) Ionizační přístroj napomáhá pronikání vlhkosti, aktivních látek a vitamínů do kůže. Proce ionizace Ionizační hlava má největší úspěch při zapracování vitamínu C, který velmi efektivně redukuje vrásky a vyrovnává pleť. Pleť je následně jasnější, pružnější a svěží.

3) Ultrazvuková mezoterapeutická hlavice dokáže vyvolat změny v objemu a pohybu buněk v lidském těle, a to díky milionům kmitů za sekundu. Tento účinek je rovněž znám jako masáž buněk, kdy se stimulují a vyrovnávají buněčné membrány. Zlepšuje se tak kvalita pokožky, zrychluje metabolismus a tím regenerguje kožní tkáň. Pleť se díky zvýšené teplotě uvnitř kožních buněk prokrví a zvyšuje se průnik aktivních látek do hloubky pokožky a také napomáhá k volnějšímu oběhu mízy a vyhlazuje kůži. Efekt je okamžitý! Vysoký kmitočet ultrazvukových vln napomáhá rozkládat nadbytečný okolní tuk. V konečném důsledku chrání mezoterapie kůži před stárnutím a ztrátou vlhkosti.

Mezoterapeutické ošetření pokožky pleti trvá cca 30 minut. Odborníci doporučují první dvě aplikace během 14 dní a poté s ohledem na stav pokožky minimálně  1x za měsíc. Pro lepší účinky mezoterapie doporučujeme před samotnou aplikací 30 minutovou jemnou parní bylinnou aromaterapií s maskou z afrického jílu a po mezoterapii masáž obličeje a pokožky hlavy. Do pokožky je aplikován dezinkrustační (změkčující) chladivý roztok na pročištění pleti, vitamín C, kolagen nebo kyselina hyaluronová a séra z lopuchu a přírodní řasy na uzavření pokožky, na závěr pak hydratační krém. 

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   9-21 hodin
(1. pondělí v měsíci - zavřeno)
ÚTERÝ      9-21 hodin
STŘEDA    9-21 hodin
ČTVRTEK  9-21 hodin
PÁTEK      9-21 hodin
SOBOTA   9-21 hodin
NEDĚLE    9-21 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek